butik otel programı - ucuz otel programı - online otel programı Kısa bir süreliğine LİSANS

1 yıllık KDV (%20) hariç fiyatlardır.
BULUT SİSTEM / ONLİNE
Paket Fiyat  
0-10 oda 1.750,00 TL

Oda paketlerine dahil özellikler

Otel programı (C-IN,C-OUT)
Room rack
Blokaj/Çizelge
Misafir yönetimi
Housekeeping
Online rezervasyon formu
Gelir-gider takibi
Loglama (İşlem kayıtları)
Kasa (Ön muhasebe)
Mutfak modülü
Rezervasyon cari/borç/bakiye
Oda/Misafir adisyon sipariş
Bulut Yedekleme
Sınırsız kullanıcı
7/24 Destek
0-20 oda 2.500,00 TL
0-30 oda 3.000,00 TL
0-40 oda 3.500,00 TL
0-50 oda 4.000,00 TL
0-80 oda 5.500,00 TL
0-100 oda 7.500,00 TL
* Masa üstü/Ömür boyu(Sınırsız oda) 9.500,00 TL
* E-fatura 750,00 TL
* Web site tasarım 2.900,00 TL
* Restaurant/Pos 1.500,00 TL
* Sanal pos/kredi kartı 1.000,00 TL
* Emniyet KBS (Kimlik bildirim sistemi) 1.000,00 TL
Butik otel programımızla rezervasyonlarınızın girişleri, çıkışları, ödemeleri, kalan bakiyeleri basitçe takip edebileceğiniz bulut sistemdir.
Butik otel programımız basit ve sadedir. 1 saatlik eğitimden sonra basitçe kullanabilirsiniz. Ayrıca eğitim videolarımızda mevcuttur. Eğitim videoları
Evet rezervasyon formu mevcuttur ve oda paket fiyatına dahildir. Misafirleriniz ön rezervasyon yapabilir. PayTR ve benzeri sanal poslarla kredi kartıyla ödeme alabilirsiniz. Ayrıca havale/eft banka bilgileriniz ile ödeme alabilirsiniz. Örnek rezervasyon formu
Programımımızda sınırsız alt kullanıcı/personel oluşturabilirsiniz. Ayrıca her personele yetki verebilirsiniz. Mesela ön büro personeli rezervasyon ekleyebilir,güncelleyebilir,ödeme alabilir ama silme/iptal işlemi kesinlikle yapamaz.
Evet vardır. Her rezervasyonu borçlandırabilirsiniz ve tarih/saate göre uyarı/alarm ekleyebilirsiniz. Zamanı geldiğiniz program sizi uyaracaktır. Bu özelliğe Sol menüden KASA-->Bakiyeler menüsünden ulaşabilirsiniz. (Ör: X şirketinin gönderdiği personel misafirinizdir ve ödeme yapmadan odadan çıkış yapmıştır. Ama ödemeleri toplu halde X şirketinden ay sonu alacaksınız. Bunun için misafirin çıkışını yaparak rezervasyonu bakiyelendirebilirsiniz. Ödeme aldıktan sonra kasaya girişini yapabilirsiniz.)
Evet Kasa menüsünden günlük kasa ve aylık kasa takibi yapabilirsiniz. Günlük kasanızda alınan ödemeleri hangi personeliniz ne zaman almış detaylı kalem kalem görebilirsiniz. Aylık kasada ise ay sonu nekadar kazanç sağlamışsınız görebilirsiniz. ayrıca gün gün toplam kazancıda görebilirsiniz.
Otomatik uzatma özelliği vardır. Kaç gece kalacağı belli olmayan misafirlerinizin otomatik uzatma özelliğini aktif ederek otomatik sistem uzatabilir. Eğer oda fiyatlandırması yapılmışsa uzatılan her gece için otomatik fiyat hesaplaması da yapılabilir.
Evet rezervasyonun belli kısmını kapora alabilirsiniz. ör: 5.000 TL tutarlı rezervasyon için 2.000 TL kapora alabilirsiniz ve kalan 3.000 TL alınmadan check-OUT işlemi yapılamaz
Rezervasyona eklediniz misafiri kara listeye alarak daha sonra tekrar rezervasyon oluştururken aynı misafiri eklediğiniz de program otomatik kara listede diye sizi uyarır.
Evet Kasa sistemiyle entegreli gelir-gider sistemi mevcuttur. Oda ve rezervasyon harici gelirleride kasaya ekleyebilirsiniz. Giderlerinizi de kalem kalem sisteme girebilirsiniz. Ayrıca günlük ve aylık kasada görebilirsiniz.
Evet rezervasyon eklerken tanımlı acenteyi seçmeniz yeterlidir.

Genel Özellikler

adisyon / stok tanımlama online otel rezervasyon sistemi
ctrl tuşu ile gelişmiş sistem Otel için excel tablosu
çoklu rezervasyon ayrı renklendirme Otel için Excel tablosu İndir
çoklu rezervasyon ekleme Otel rezervasyon programı Excel
E-Fatura Otel rezervasyon Programı Excel İndir
Excel listeli şekilde odaların gösterimi ödeme şekilleri - peşin -kredi kartı -ücretsiz
excel otel oda takip ön ödeme yapabilme
excel otel programı Pansiyon programı
gelişmiş raporlama sistemi pansiyon programı excel
gün aralıklı rezervasyon görüntüleme pansiyon programı full
Hes kodu Pansiyon programı ücretsiz
hesap kesilmiş rezervasyon renklendirme pansiyon rezervasyon programı
iskonto sistemi Pansiyon Takip programı Excel
istatistik sistemi Qr menü
kolay rezervasyon kopyalama rezervasyon renklendirme sistemi
kolay rezervasyon taşıma tarihlere göre filtreleme özelliği
müşteri gelip / gelmedi kontrolü tekli rezervasyon ayrı renklendirme
oda tanımlama telefon rehberi
odalar sipariş / adisyon sistemi ücretsiz otel programı

Anahtar Kelimeler

apart otel programı, basit otel programı, butik otel ihtiyaç programı, butik otel maliyet hesaplama, butik otel programı, Butik Otel Programı, butik otel programı indir, butik otel rezervasyon programı, butik otel yazılımı, butik otel yönetim programı, En iyi otel programları, excel otel programı, Hes kodu kayıt özelliği, Kamp programı, kamp rezervasyon programı, kamp tatil programı, kamp yönetim programı, küçük otel programı, online otel programı, online otel rezervasyon programı, online otel rezervasyon programı, online otel rezervasyon sistemi, Otel için excel tablosu, otel ihtiyaç programı, Otel KAYIT Programı, Otel Kayıt Programı Excel, otel kayıt programı ücretsiz, otel kimlik bildirim programı ücretsiz, otel konaklama programı ücretsiz, otel otomasyon programı, otel otomasyon programları, otel otomasyon programları nelerdir, Otel paket programları, otel programı, otel programı crack, otel programı elektra, otel programı excel, Otel Programı Excel, otel programı full, otel programı ıkınsoft , otel programı opera, otel programı satın al, otel programı tavsiye, otel programı ücretsiz, otel programı ücretsiz, Otel Programı ücretsiz, Otel programları Fiyatları, otel programları ücretsiz, otel resepsiyon programları, Otel rezervasyon programı Excel, Otel rezervasyon Programı Excel İndir, otel rezervasyon programı ücretsiz, otel rezervasyon takip programı ücretsiz, Otel Takip Programı, Otel yönetim Programı Excel, otellerde ödeme şekilleri, Önbüro otomasyon programları, rent a car programı, rentacar programı, rentakar programı, Resepsiyon programları, Resepsiyon programları isimleri, Resepsiyonda hangi programlar kullanılır?, Resepsiyonistler hangi programı kullanır?, Resepsiyonistlerin kullandığı programlar, rezervasyon programı, rezervasyon programı, rezervasyon programı ücretsiz, tatil rezervasyon programı, ucuz otel programı, Ücretsiz Otel Programı indir, ücretsiz otel rezervasyon programı,

Diğer Programlar